FIAT’ınıza Gözümüz Gibi Bakıyoruz

FIAT’ınıza Gözümüz Gibi Bakıyoruz

FIAT’ınıza Gözümüz Gibi Bakıyoruz


Şimdi FIAT yetkili servislerinde 3 yaş üzeri FIAT’ınıza özel 370 TL’den başlayan fiyatlarla Ekonomik Bakım, 240 TL’den başlayan fiyatlarla yağ bakım fırsatları sizi bekliyor! Üstelik servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 8 taksit,  ücretsiz bahar kontrolü ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti ayrıcalıklarıyla.

  • EKO Bakım 370TL’den, Yağ Bakım 240 TL’den başlayan fiyatlarla!

FIAT Yol Arkadaşım üyesi olan ve aracı 3 yaş üzeri olan müşterilerimize uygun fiyatlı Eko Bakım ve Yağ Bakım  fırsatları sunulmaktadır. Ekonomik (Eko) Bakım;  Yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, motor yağı ve motor tipine bağlı olarak yakıt filtresi değişimi ile Eko bakım işçiliğini içermektedir. YAĞ Bakım; Yağ, yağ filtresi değişimi ve Yağ bakım işçiliğini içerir. YAĞ Bakım paketleri 1.3 motor tipli araçlarında, EKO Bakım paketleri ise Egea, Fiorino, Doblo, Ducato, Linea, 500L, Punto, Bravo, Marea, Albea, Palio, Tempra, Tipo modellerinde Euro 6, Euro 5 veya Euro 4 standardında 1.3, 1.4 ve 1.6 ve 2.3 motor tipli araçlarda sunulmaktadır. Kampanya kapsamı uygun fiyatlı bakım içeriği oluşturulan setlerle sınırlıdır ve aracınıza uygunluğu ile ilgili detaylı bilgi için FIAT yetkili servisleri ile irtibata geçiniz.  Kampanya FIAT Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir.

  • Yapı Kredi World’e özel 8 taksit!

Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı ;5+3 veya 5 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı sunulmaktadır.

  • Ücretsiz bahar kontrolü!

 Ücretsiz bahar kontrolü kapsamında; Motor yağı seviye kontrolü, Adblue seviyesi ve kalitesi kontrolü, Diagnostik cihazla motor elektronik devrelerinin kontrolü, Motor kayışlarının çatlak kontrolü, Debriyaj kavrama kontrolü (sadece düz vites araçlar için), Fren balatası ve disklerinin kontrolü, Fren hidrolik yağı kalite ve seviye kontrolü, Klima ve Kalorifer performans kontrolü, Motor soğutma sıvısı kontrolü, Cam suyu ve cam suyu fıskiyelerinin kontrolü, Sileceklerin kontrolü, Aydınlatma kontrolü, Far ayar kontrolü, Lastik kontrolü, Akü kontrolü, Stepne/Avadanlık kontrolleri yapılmaktadır. FIAT Yetkili servislerinden “ücretsiz bahar kontrolü” randevusu almanız gerekmektedir.  Kampanya FIAT Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir.

  • Tüm FIAT müşterilerimizin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon işlemi!

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için FIAT Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. Serviste işlem yaptırma koşulu bulunmamaktadır. 

Eko Bakım,Yağ Bakım kampanyaları , Yapı Kredi 8 taksit imkanı, ücretsiz dezenfeksiyon kampanyaları 5 Ocak- 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Ücretsiz bahar kontrolü kampanyası 2 Mart-31 Mart 2021 tarihi itibariyle geçerlidir. Servis randevularınızı randevu.fiat.com.tr adresinden veya Fiat Yol Arkadaşım uygulaması üzerinden alabilirsiniz. FIAT Yol Arkadaşım uygulamasını cep telefonunuza indirerek ücretsiz üye olabilir ve aracınızla ilgili pek çok bilgiye uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. FIAT kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için FIAT Yetkili Servisleri veya Müşteri İlgi Merkezi: 444 22 55 ile irtibata geçebilirsiniz.Hizmet Noktaları

Size En Yakın Hizmet Noktalarını Görmek için,

E-BÜLTENE ABONE OL!

En güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için e-bültenimize abone olun!